Thalía – Jsem na sebe hrdá!

2. srpna 2011 v 11:00 | Darina´s fan | Darela |  Thalía´s speech

Její úspěchy jsou fantastické, její hvězda v showbusinessu stoupá stále víš. (Jestli to vůbec ještě jde!). Jak tato překrásná mexičanka hodnotí své dosavadní úspěchy? Zdá se, že jí nikdy nic nezabrzdí. Tedy alespoň zatím jí vyšlo všechno, co si zamanula. Jak se vůbec cítí tato kráska, která s přehledem poráží Natálii Oreiro? V exkluzivním rozhovoru pro Popcorn se televizní Rosalinda o pár věcech rozpovídala...

Thalía, co tě napadne jako první, když si uvědomíš, že jsi nejslavnější Mexičan a tvá slkáva je obrovská úplně po celém světě?
V první řadě je to pro mě obrovská podcta. Jsem velmi hrdá na to, co jsem dokázala, jsem hrdá na celou svou kariéru a je velmi příjemné a hlavně posilující, právě když si uvědomím, že jsem se dostala až tam, kde jsem! Má hrdost se ale samozřejmě drží ve správné výši. Tím chci říct, že snad nejsem nijak namyšlená a už vůbec se, tedy aspoň doufám, nechovám jako nějaká primadona. Jsem prostě jedna Mexičanka, které naštěstí vyšlo všechno, na co sáhla.


V showbusinessu jsi začínala už jako malé dítě. V patnácti letech jsi ve své první televizní roli hrála patnáctiletou těhotnou dívku. Bylo to náročné? Myslím například psychicky?
Ano, to byla naprosto úžasná role a taky velmi složitá. Nejen psychicky, ale celkově. Otěhotnět v tak nízkém věku není žádná legrace, navíc v Mexiku je to velký problém. Hodně lidí mě za to odsuzovalo, že prý to pobuřuje jejich děti. Jak se však ukázalo a jak jsem zjistila, hodně právě těchto, prý pobouřených, dětí mělo ve skutečnosti ten stejný problém, jaký já jsem před kamerou (naštěstí) pouze předstírala. Nikdo si nedovede představit kolik děkovných a obdivných dopisů jsem pak dostávala. Dokonce i od holčiček, kterým patnáct ještě ani nebylo! Je velmi smutné co všechno se kolem nás děje...

Co vlastně Arrasando znamená v češtině? Shodou okolností je to také jediná píseň na desce, kterou rappuješ. Proč, máš ráda rap?
Arrasando znamená něco jako twister. Prostě obrovská síla v tak zdánlivě obyčejné věci jako je vítr. V tomto případě je tím twisterem samozřejmě myslena síla hudby, kterou dělám. Rappovala jsem to proto, že se mi prostě chtělo. Navíc při rapu je velký spád slov a celá skladba tak má zase novou sílu, což by mělo tak nějak symbolizovat opět celkovou sílu té hudby. Ale to vůbec neznamená, že bych se k rapu chtěla vracet. Zkusila jsem to s jednou písní, vyšlo to na výbornou, ale to je všechno.

Na světě je tvé nové album v Banda stylu, což je typicky mexická hudba. Můžou tví fanoušci očekávat i nové album podobné Arrasandu?
Ano, to samozřejmě. Desku Con Banda, která vyšla před pár týdny, jsem věnovala mexickému lidu jako poděkování za jejich oddanost a podporu, kterou mi neustále prokazují. Smozřejmě také vychází i u vás, takže můžete posoudit co se poslouchá v Mexiku (smích). Teď chystám novou desku nejen pro mexické publikum, která by měla být nástupcem Arrasanda. Ale kdy bude a co to bude zač, to neprozradím.

A co takhle nová telenovela? Rosalinda byla velmi úspěšná.
Různé TV seriály, telenovely a podobné projekty jsem dělala celý život, vlastně až do teď. Je to velmi zajímavá a příjemná práce, ale chci si také odpočinout a aspoň na nějakou dobu se plně věnovat hudbě a také svému manželovi. Takže i když samozřejmě s telenovelami nekončím, v této době žádnou novou nechystám, ani neplánuji.
(Rozhovor poskytnut kolem roku 2001)

MINI info o Thalíi

THALÍA se narodila 26. 8. 1971 v Mexiku. Její původní jméno je María Ariadna Thalía Sodi Miranda. Matka ji společně se sestrami (Laura, Gabriela, Federica a Ernestina) vedla k herectví a hudbě. Její dětství nebylo nejšťastnější. Jako 5-leté jí zemřel otec a ona se musela neustále připravovat na zkoušky a konkurzy. První ovoce přišlo, když ji jako 4-letou přijali na konzervatoř v Mexiku, kde studovala hru na piano a balet.
Začala zpívat v kapele Din-Din, se kterou slavila své první hudební úspěchy. V roce 1989 se Thalía rozhodla pro sólovou kariéru a vydala CD Thalía. V Mexiku se vyprodalo už za 15 dnů.
V roce 1999 se bláznivě zamilovala a vdala za Tommyho Mottolu. Můžete ji znát z telenovely Rosalinda, kde Thalía hraje roly mladé holky, která pracuje jako květinářka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama