Thalía: Udělám pro vás všechno!

30. července 2011 v 16:00 | Darina´s fan | Darela |  Thalía´s speech

Thalía umí v showbusinessu chodit. Na co si ale pořád nezvykne, jsou lži, které o ní kolují...

BEZ FANOUŠKŮ ANI RÁNU!

Thalía je jedna z mála zpěvaček, které si uvědomují, jak moc je kontakt s fanoušky důležitý. Ani zdaleka nepatří mezi hvězdy, které na žádosti o podpis nereagují. Vůbec by ji nenapadlo jít dál po ulici a dělat, že neslyší, když ji někdo osloví. Naopak! Thalía mu s úsměvem vyhoví: "Jasně že jo. Jsou to lidi, kteří mě podporují a kupují si cédečka. Můžu jim to odplatit alespoň tím, že se jim podepíšu." Někdy ji až z rozdávání autogramů bolí ruka! "Hlavně rameno. Na začátku autogramiády se ještě většinou podepisuji celým jménem, postupně se unavím a ke konci už dělám všude jen T. Ale baví mě potkávat se s fanoušky. Dávají mi najevo svou lásku a já jsem ten typ, který potřebuje být milován."

Thalía je v showbusinessu od devíti let, a přesto se neokoukala. Každou chvíli příjde s něčím novým. Loni vydala cédečko Thalía v angličtině. I to se fanouškům líbilo: "Vědí, že jsem nepředvídatelná. Už jsem zpívala v různých jazycích, třeba v portugalštině a francouzštině..."


VŽDYCKY MĚ POZNAJÍ!

Kromě toho, že si s manželem Tommym čas od času vyjedou na lodi, vyrazí na nákup bot, nebo společně testují suši, jezdí často inkognito do Mexika. "Ráda si pochutnávám na tacos a enchilladas. Dlouho nás nikdo v ,maskování´ nepoznal, až jednou v čínské restauraci... Po jídle mi donesli koláček štěstí. Otevřela jsem ho a tam byla taková ta typická zprávička o budoucnosti, nic zvláštního. Když jsem pak pila čaj, přišel číšník a podával mi další koláček. Řekla jsem, že už jsem jeden měla, ale on trval na tom, abych otevřela i tenhle. Tak jsem to udělala a tam byla zpráva: ,Přejeme vám hodně štěstí, máme vás moc rádi´. A bylo po přestrojení!"

PSAL MI DOPISY KRVÍ!

Samozřejmě ne všechna setkání s fanouškama jsou příjemná! I Thalía má zkušenosti s tzv. Stalkerem - člověkem, který ji pronásledoval! Dva měsíce oxidoval u jejího domu, a psal jí milostné dopisy vlastní krví! "Stálo v nich, že jsme si souzeni, a že o mě bude bojovat, dokud mě nedostane," vzpomíná Thalía. Jednou, když zrovna něco hledala v autě, nezvaný ctitel za jejími zády proklouzl až do domu! "Vypadal šíleně! Hned jsem volala policii!" Kromě stalkerů mohou život hvězdám pekelně ztrpčit i bulvární novináři a fotografové. I o Thalíi koluje hodně drbů. Někdy jsou takové, že se nad nimi člověk pobaví: "Nechala jsem si vyoperovat tři žebra, každý den mám nějakou operaci, zamilovávám se do svých kolegů, už stokrát jsem byla těhotná!" Jindy ale zase při nich mrazí! "Jednou takhle ležím v posteli a dívám se v televizi na zprávy a najednou slyším, jak moderátorka říká: ,Zpěvačka Thalía měla nehodu a bohužel netušíme, jestli je v pořádku.´ Seděla jsem v tu chvíli jako opařená a přemýšlela, odkud to vzali??!"

KDYŽ JE TOHO MOC...

Thalía je v jednom kole: pročítá scénáře, vydává nová cédečka, která propaguje, vystupuje na různých akcích, rozjela vlastní značku oblečení. Není divu, že i ona občas zatouží po odpočínku! Jednou už se málem zhroutila: "Byla jsem pořád ve stresu a nervózní. Někdo mi tenkrát navrhl, abych s ním jela do hor. Postavil mě na skálu a ukázal mi, co mám dělat a jak lézt. Udělala jsem to a cítila se hrozně svobodná. Dneska patří lezení po horách k mým oblíbeným sportům!" A co dělá Thalía teď? Nedávno vydala bestofku a v květnu vyráží na turné! (Psáno někdy v roce 2004)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama